Obchodní portál ABC Business

ABC Business je internetový obchodní portál, který nabízí dodavatelům a odběratelům různého sortimentu zboží, možnost realizace obchodních transakcí s využitím internetu. Obchodní portál umožňuje rychle, snadno, prakticky a pohodlně objednávat zboží z velkoobchodu ROSA market s.r.o. a od dalších dodavatelů.

Uživatel Obchodního portálu má možnost sledovat aktuální nabídky zboží, právě probíhající akce, sledování novinek na trhu včetně obrázků výrobků atd. Podmínkou je uzavřená smlouva mezi uživatelem a daným dodavatelem.

Obchodní portál se prezentuje zboží významných potravinářských a drogistických dodavatelů z celé České republiky, jejichž seznam najdete v sekci Dodavatelé.

Registrace

Pro objednávání zboží přes Obchodní portál ABC Business je nutné se jednoduše zaregistrovat vyplněním registračního formuláře. Po této registraci budete telefonicky, nebo e-mailem kontaktováni zaměstnancem společnosti LORECO systems a.s.

Po Vaší registraci na Obchodním Portále ABC Business, zařídí zaměstnanci společnosti LORECO systems a.s. veškeré záležitosti spojené s připojením na všechny Vaše smluvní dodavatele, kteří zároveň spolupracují také s Obchodním portálem ABC Business.

Do 24 hodin obdržíte registrační jméno a heslo, díky němuž budete identifikováni a budete mít přístup k vlastním obchodním informacím.